Vytunelovaná Praha 11

Praha 11 měla za uplynulá dvě volební období investičně nejhorší období. Mimořádné příjmy z privatizace obecních bytů a laciného rozprodeje pozemků koalice okamžitě použila k investicím do megalomanských projektů. Pojďme si je rozebrat jeden po druhém a tak trochu selským rozumem.

Praha 11 obdržela mimořádné příjmy z privatizace a obratem je rozpustila do nefunkčního bazénu. To bylo slibů, že vstup bude zdarma pro občany Prahy 11 a bazén bude sloužit lidem. Nakonec půjde o další soukromníkem provozovaný bazén, za který sice Daliboru Mlejnskému děkujeme, ale chtěli jsme větší a s levnějším vstupným.

Radnice pod vedením současné koalice ODS - ČSSD - KSČM se nechová jako řádný hospodář. Záměrně volí nejdražší varianty investic a občan pouze žasně, kam plynou provize z neprůhledných zakázek. Bohužel peníze jsou pryč a Prahu 11 čeká bankrot a nucená správa po vzoru Rokytnice nad Jizerou. Máte to v rukou občané.

Přitom opozice přišla s absolutně výhodným pronájmem daleko hezčího a lepšího akvaparku Průhonice hned za humny Prahy 11. Ačkoli výstavba a provoz bazénu se vyšplhá na astronomických 850 milionů korun, i kdyby městská část platila Akvaparku v Průhonicích - Čestlicích 1 milion korun ročně za bezplatný přístup občanů Prahy 11, vyčerpat miliardu by trvalo předlouhých 850 let!

Neslušné utrácení radnice dokumentuje i nedávný předražený nákup vybydleného bytového domu Sandra na Opatově. Dát 338 milionů korun za barabiznu, aby tam městská část údajně budovala obecní byty, kterých se předtím pracně zbavila je politická hloupost.

Dalším příkladem bezuzdnosti současné radniční koalice v naší městské části jsou nová kontejnerová stání před vašim domem. Ti z vás, kteří jste někdy měli v bytě nebo domě zedníka, kolik myslíte, že stojí taková zídka? Bez dokladu 10 000, s dokladem 15 000 korun? Naše městská část za každou zítku u kontejnerů zaplatila více než 300 000 korun. Zastavíme to společně, než městská část definitivně zbankrotuje? Máte šanci v těchto volbách, příště už ne.

Jak z toho ven?

Volte pejskaře v těchto komunálních volbách

Kandidátní listina pejskařů se zavázala jako celek nedovolit další tunelování rozpočtu naší městské části

Zanechte komentář