Proč musíme platit poplatky za psa?

Spolek pejskařů připravil projekt Psí Hlídka, který má vyřešit letité spory o zdaňování našich psích mazlíčků a nefunkční kriminální prostředí našich ulic změnit na čistou skandinávskou pohodu.

Nechceme vám platit za naše pejsky, protože považujeme vaši snahu zdanit naši radost a přátelství našich pejsků za stejnou zrůdnost jako platit za vzduch nebo počet bílých myší v laboratoři. Chceme, abyste místo vymýšlení nových daní v nefunkčním státě přijali model, kdy občané ohlídají svou ulici sami a dostanou za to drobnou měsíční mzdu, která by jinak skončila v útrobách nenasytného státu. Zacitujme si z wikipedie o českém státním rozpočtu:

Skutečné výsledky se však od plánovaných vždy liší. Přebytková bilance tak byla pouze v letech 1993–1995 (ministr financí Kočárník, premiér Klaus), od té doby je skutečná bilance vždy schodková. Největší rozdíl mezi plánovanou a skutečnou bilancí nastal v roce 2009 (ministr financí Kalousek, premiéři Topolánek a Fischer), kdy oproti plánovanému schodku 38 miliard dosáhl skutečný schodek 192 miliard, což je zároveň i největší schodek v historii českého státu.

Chceme registraci psích hlídek, pravidelné služby v době, kdy stejně pejskaři venčí své pejsky a tyto hodinové venčící služby pejskaři využijí k placenému hlídání našich ulic. Vypláceni budou symbolickou odměnou 2 000 Kč z peněz, které by jinak šly zbytečně do nákupu nové techniky obecní policie.

Ta si místo špehovacích kamer může pořídit rychlejší auta a neomezené volání na domlouvání se svými psími hlídkami v ulicích. Vydělají na tom všichni: pejskaři proto, že dostanou odměnu za venčení. Strážníci proto, že ušetří za hlídkové jízdy vniveč. Občané proto, že jim nikdo přes noc nepoškodí jejich majetek (auta, domy). Na co ještě čekáme?

Jak z toho ven?

Volte pejskaře v těchto komunálních volbách

Kandidátní listina pejskařů se zavázala jako celek zrušit poplatky za psa na území městské části Praha 11

Zanechte komentář