Mladí lidé na Praze 11 podporují naši kandidátní listinu

Představujeme vám kandidáty do Zastupitelstva městské části Praha 11
Ondřej Nejezchleb je nejmladším kandidátem ve volbách do Zastupitelstva městské části Praha 11. V době registrace kandidátní listiny mu bylo ještě 17 let. Přesto už může být pyšný na to, co v životě dokázal. Ondra je aktivní sportovec, dobrý tanečník, studuje Gymnázium Opatov a po vysoké škole se stane zubařem.

Mladí lidé u nás mají své místo
Naše kandidátní listina je vzácně vyvážená. Nejmladšímu kandidátovi je nyní 18 let. Máme na kandidátní listině mladé aktivní lidi, kteří přispívají do rozpočtu městské části Praha 11 a jsou budoucností naší městské části. Stejně tak ale nezapomíná ani na seniory

Naše Praha 11 - s podporou pejskařů a občanů Prahy 11 je kandidátní listou všech občanů bez rozdílu podle věku, pohlaví nebo povolání. zastupujeme všechny věkové kategorie, zaměstnance, ale i drobné živnostníky a podnikatele.

Senioři mají důstojné postavení
Vážíme si také podpory zdejších seniorů, kteří rovněž kandidují za naši kandidátní listinu. Vždyt našemu nejstaršímu kandidátovi je 89 let a jedná se o vitálního člověka s radostí ze života. Radost je to nejdůležitější v životě a my vám ji chceme přinášete nejen během voleb, ale především celé další čtyři roky.


Podpořte nás svým hlasem. Chceme vyhrát komunální volby a sestavit radu, ve které získáme starostu, abychom vám ušetřili peníze – pejskařům, řidičům a všem občanům Prahy 11!

Jak z toho ven?

Volte pejskaře v těchto komunálních volbách

Kandidátní listina pejskařů se zavázala udržet kvalitní školství na Praze 11

Zanechte komentář