Přizpůsobíme parky lidem i pejskům, zkrášlíme je

Představujeme vám kandidáty do Zastupitelstva městské části Praha 11
Bc. Robert Vašíček je lídrem kandidátní listiny. Vystudoval prestižní Hotelovou školu Mariánské Lázně a Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, obor Marketingové a sociální komunikace. Těmi se dnes také živí jako podnikatel konzultant a vede agenturu CZPR. Ve svém volném čase se věnuje bíglovi Shaggymu a Spolku pejskařů.

Zeleň na Praze 11 má prioritu
Naše Praha 11 má připravenou kompletní změnu městských parků na území naší městské části. Chceme zachovat unikátní louky s travnatým povrchem jako místo pro relaxaci obyvatel i pejsků. Chceme pro pejsky vyhradit psí hřiště, aby i ti, kteří se bojí pouštět pejska navolno mohli konečně dát svému pejskovi volný pohyb v areálu psího hřiště.

Zatímco dnes park představují ojedinělé stromy a neudržovaná zarostlá louka, my dáme dohromady občany Prahy 11, kteří za pomoci radniční techniky budou pravidelně udržovat šťavnatý zelený trávník jako brigádu k důchodu. Tak se levně udržuje park a lidem dáme smysl života pro druhé.

Praha 11 by měla být rezidenční čtvrť
Nádherné pestrobarevné záhonky budou základ krásy našich městských parků. Nezapomněli jsme ani na mladé lidi. Na vybraných místech v parcích poskytneme wi-fi připojení k internetu, abychom do parku přilákali i mladé lidi věčně skloněné nad svými chytrými mobily a tablety. Vedle laviček poskytneme občanům i pracovní stolky, takže udělat práci s připojením k internetu ve slunných dnech v parku už nebude problém.


Podpořte nás svým hlasem. Chceme vyhrát komunální volby a sestavit radu, ve které získáme starostu, abychom vám ušetřili peníze – pejskařům, řidičům a všem občanům Prahy 11!

Jak z toho ven?

Volte pejskaře v těchto komunálních volbách

Kandidátní listina pejskařů se zavázala k ochránit zeleň na Praze 11

Zanechte komentář