Moji milí spoluobčané Jihoměšťané

Představujeme vám kandidáty do Zastupitelstva městské části Praha 11
Ing. Milan Krček, MBA je dlouholetým obyvatelem Prahy 11 a zdejším patriotem. V profesním životě je ředitelem úspěšné jazykové školy Linda, která sídlí na Praze 11. Jeho doménou i koníčkem je školství a vzdělání.

Moji milí spoluobčané Jihoměšťané,
dovolte mi Vás požádat o Váš hlas pro kandidáty kandidátní listiny č. 1 NAŠE PRAHA 11 – S PODPOROU PEJSKAŘŮ A OBČANŮ PRAHY 11 v podzimních volbách do obecního zastupitelstva Prahy 11. I já za toto uskupení nezávislých kandidátů kandiduji. Když jsem přemýšlel, koho o umožnění mé kandidatury požádat, oslovil jsem rovnou uskupení vedené panem Bc. Robertem Vašíčkem. Bylo mi sympatické jak svým nevšedním ve prospěch občanů Prahy 11 zaměřeným programem, tak i tím, že za něj kandidují nezávislí kandidáti bez vazeb na tradiční parlamentní strany.

Jižní město znám již od doby, kdy jsem koncem 80. let minulého století coby mladý věděcký pracovník pobýval na vysokoškolských kolejích Jižní Město. Jižák mi byl sympatický svou vzdušností, zelení a relativní vzdáleností a současně i blízkostí centra Prahy. Osud tomu chtěl, že jsem se na Jižním Městě usídlil i se svou rodinou a stal se občanem a patriotem Prahy 11.

Na Praze 11 jsem vytvořil úspěšnou jazykovou školu
Od roku 2003 zde úspěšně buduji a řídím jazykovou školu, mnozí z Vás, Vaši rodiče nebo Vaše děti jsou nebo byli studenty Jazykové Akademie Linda nyní rozšiřované na vzdělávací centrum IQ Akademie Linda. Podnikání ve školství nechápu jen jako klasické podnikání s cílem dosahovat co největšího zisku. Vzdělávat znamená pomáhat, připravovat na povolání, na životní výzvy a nejrůznější životní situace. V rámci naplňování sociálně ekonomického poslání naší IQ Akademie Linda již rok nabízíme nezaměstnaným Jižního Města a nejen Jižního studium angličtiny a dalších světových jazyků za poloviční kurzovné nebo zdarma.


Moji milí spoluobčané Jihoměšťané ! Nežádám Vás o preferenční hlas pro mou osobu, netoužím přeskočit jiné kvalitní kandidáty, kteří jsou na kandidátní listině zařazeni přede mnou. Zakřížkujte prosím celou naši kandidátní listinu, jen tak máme šanci získat potřebný počet hlasů pro účast v zastupitelstvu Jižního Města a pro realizaci našeho velmi progresivního moderního politického programu ve prospěch občanů naší obce. Nevolte tradiční politické strany, nevolte ani novotvary, do kterých se převlékli bývalí kovaní členové tradičních politických stran. Dejte šanci novým lidem nezatíženým spoluprací s kmotry a jinými zájmovými skupinami. Volte kandidátní listinu č. 1, všichni jsme jedničky.


Podpořte nás svým hlasem. Chceme vyhrát komunální volby a sestavit radu, ve které získáme starostu, abychom vám ušetřili peníze – pejskařům, řidičům a všem občanům Prahy 11!

Jak z toho ven?

Volte pejskaře v těchto komunálních volbách

Kandidátní listina pejskařů se zavázala udržet kvalitní školství na Praze 11

Zanechte komentář