Proč chceme majetkový striptýz

V úvodu našeho programu v bodu "Kdo jsme" se zavazujeme k majetkovému striptýzu před tím, než vstoupíme do kterékoli placené funkce na radnici městské části Praha 11. Vedou nás k tomu neuvěřitelné příběhy z naší radnice, které se dějí posledních 8 let za vlády současné radniční koalice. Pojďme si je rozebrat.

Dalibor Mlejnský vstupoval do funkce starosty jako pražský hostinský. Provozoval předtím několik hospod v centru Prahy. Takový lukrativní byznys se přece neopouští. Není asi náhodou, že některé z těchto společností již skončily v platební neschopnosti. Přesto si dnes staví luxusní mezigenerační dům. Věděli jste to?

Starosta a radní, kteří si staví jeden dům za druhým, jakmile sedí ve funkci a spravují stamiliony rozpočtu Prahy 11 jsou nanejvýš podezřelým úkazem. Jednoduchý majetkový striptýz by voličům napověděl, kdo si na kolik přišel

Další hvězda zdejší ODS Meixner má v rodině hned dva domy, jeden si staví jeho děti. Kousek od nich bydlí opoziční zastupitel Jiří Štyler, který se zájmem sleduje rozmach Meixnerovy rodiny.

Sociální demokracie nekulhá příliš pozadu. Několikrát vyhozený Oleg Rybnikář se z klienta úřadu práce vypracoval na zástupce starosty a poté, co ho vlastní kolegové vyhodili, dostával plat za nicnedělání v akciové společnosti městské části Praha 11. Jaké jsou dnes jeho majetkové poměry?

Naproti tomu my nabízíme lidi, kteří se nejdou napakovat, nechtějí předražené zakázky, aby z nich měli provize a místo podivuhodných vedlejších příjmů nám bude stačit uznání vás občanů za dobře odvedenou práci. Dozvíte se od nás, kolik máme aut a jaké značky, kolik bytů, jaké jsou naše finanční poměry a to samé vám dobrovolně sdělíme za čtyři roky. Sami tak uvidíte, jestli jsme se pakovali jako současná koalice. Občan má právo vědět, jak případně bohatnou jeho najatí manageři.

Jak z toho ven?

Volte pejskaře v těchto komunálních volbách

Kandidátní listina pejskařů se zavázala jako celek provést majetkový striptýz před vstupem do jakékoli placené funkce a následně na konci volebního období

Zanechte komentář