Vyhrajeme volby, pokud se lidé dozví pravdu

Komunální politika na Praze 11 je hotové Palermo. Proto spolupracujeme s protikorupčními orgány a s detektivy na rozkrývání zdejších vazeb. Chceme, aby se občané dozvěděli pravdu o nevýhodných zakázkách, které se uskutečnily na radnici Prahy 11. Předražování má své symboly. Jedna zítka u kontejnerového stání by stála běžně 15 000 korun. Praha 11 za ní zaplatila více než 300 000 korun! A teď si to násobte počtem opravených zítek. Co to asi udělá s rozpočtem...

K volbám chodí velmi málo lidí. Současnou radniční koalici zde volí jednotky tisíců voličů. Nejslabší koaliční strana se do zastupitelstva dostala díky 1 500 voličům. To není mnoho, leckde na Jižním městě se jedná o obyvatele jediné ulice.

Když se k nám přidáte a půjdete ve dnech 10. - 11. října 2014 volit naši kandidátní listinu Pejskařů, můžeme společně sestavit šetrnější koalici. Pomůžete tím pejskařům, řidičům, důchodcům, svým dětem a všem obyvatelům Prahy 11, kteří se jinak ocitnou spolu s naší městskou částí v dluhové pasti současné koalice

Máme ambici oslovit vás, abyste se dozvěděli, proč se pejskaři rozhodli účastnit komunálních voleb. Naprosto tristní stav veřejných financí znemožňuje běžnou údržbu zeleně, rozvoj parků, opravy chodníků a silnic a rozšiřování parkovišŤ. Trpíme tím všichni a všechny nás to stojí peníze a nervy.

Chceme najít společnou řeč s občany a nabídneme vám to, co sami požadujete. Nemáme patent na rozum, ale máme docela přesnou vizi, že za nás se krást nebude. Pokud se nám podaří změnit současnou situaci na radnici Prahy 11 a normální politické strany přijmou do svých řad slušné lidi, rozpustíme naši iniciativu a v příštích volbách už nebudeme kandidovat.

Našim vzorem je Liberec. Vytunelované město sebral tamější ODS až opoziční lídr, který nakonec na hlavu porazil neporazitelnou ODS. Ta se ze své porážky už nikdy nevzpamatovala dnes představuje stín své minulosti. Chceme, aby všechny politické strany a všichni nečestní radní zůstali pouhým stínem v minulosti městské části Praha 11.

Potřebujeme vaši spolupráci, vaše hlasy a vaši účast ve volebních komisích. Jedině tak dohlédneme na to, aby se změna uskutečnila už za tři měsíce v říjnu 2014!

Jak z toho ven?

Volte pejskaře v těchto komunálních volbách

Kandidátní listina pejskařů se zavázala jako celek změnit radnici městské části Praha 11 na místo bez korupce

Zanechte komentář