Jednička pro zeleň, parky, louky, psí hřiště a radost obyvatel

Jediné, co k tomu stačí je volit kandidátní listinu pejskařů
Naše Praha 11 je úplným nováčkem v komunální politice na Praze 11. Vznikli jsme proto, že jsme neměli koho volit. Oslovujeme všechny, kteří nemají koho volit a uvědomují si odlišnost městské části Praha 11 od dalších městských části hlavního města. Jsme na okraji a přitom v perfektním dosahu centra metrem za 20 minut. Máme zeleň, kterou nám mohou centrální městské části závidět.

Prosazujeme stavební uzávěru
Vedení radnice z nepochopitelných důvodů touží zastavět veškeré volné plochy na Praze 11 na úkor zeleně, aby z nás byl nový Žižkov bez půvabu městské zeleně.

Volbou kandidátní listiny číslo 1 hlasujete pro ochranu zeleně na Praze 11, rozvoj parků a město, kde horizont tvoří městské lesy, louky, hřiště a sem tam panelové domy. JEDNIČKA na hlasovacím lístku znamená daleko více než první volbu pro občany Prahy 11.

Zeleň takřka nic nestojí
Základem programu je prosazení stavební uzávěry do územního plánu městské části Praha 11. Rozvojové plochy chceme ozelenit, městské parky chceme ponechat v unikátní kombinaci louky, lesíků a záhonků. Na městské louce chceme postavit levné, ale funkční prolézačky pro pejsky a tak vznikne na louce psí hřiště.

Více barev zajistí záhonky
Na vhodných místech chceme už od jara 2015 okrasné záhonky, aby park opravdu vypadal jako park. Praha 11 by podle nás měla zůstat zeleným městem s důrazem na relaxaci a pohodu obyvatel. Volte JEDNIČKU a uchráníme zeleň před developery.

JDE NÁM O ZMĚNU
Podpořte nás svým hlasem. Chceme vyhrát komunální volby a sestavit radu, ve které získáme starostu, abychom vám ušetřili peníze – pejskařům, řidičům a všem občanům Prahy 11!

Jak z toho ven?

Volte pejskaře v těchto komunálních volbách

Kandidátní listina pejskařů se zavázala prosadit stavební uzávěru na Praze 11

Zanechte komentář